Prins

Prins Bjorn I

Bjorn I Brull nieuwe prins van groeët Schaesberg!

Zaterdag 19 november 2023 is in het Streeperkruis te Landgraaf Bjorn Brull geproclameerd tot Prins Bjorn I van Groeët Schaesberg.

De vele aanwezigen werden getrakteerd op een middag bomvol gezelligheid. Na de opening trapte de Sjpasskapel Mit de Moel D’r AA af.

Hierna werd er op bijzondere wijze afscheid genomen van Prins Erik II Gerrits. Prins Erik II kan terugkijken op een geweldig seizoen. Samen met jeugdprins Lucas I heeft hij de carnaval in Landgraaf en ver daarbuiten op voortreffelijke wijze op de kaart gezet.

Na zijn abdicatie is Erik opgenomen in het gilde van de Oud Prinsen, beter bekend als de PrinseRoad Schaesberg. 

De spanning in de zaal nam in rap tempo toe: wie zou de nieuwe prins van Groeët Schaesberg worden?

Na een geweldige proclamatie act van de Oad-Jeugdprinsen van d’r Schaesbergse Vasteloavends Verein werd Bjorn Brull onthuld als de nieuwe heerser van Groeët Schaesberg.

Na de installatie tot prins Bjorn I van Groeët Schaesberg en het uit rijken van zijn huisorde was het tijd voor de prinsendans. Nadien mocht Bjorn I vele felicitaties in ontvangst nemen en stortte hij zich vervolgens in het feestgedruis, waarna Frans Theunisz met zijn muzikale klanken het feest weer op gang bracht. Het bleef nog lang gezellig….

De receptie van Prins Bjorn I is op zondag 7 januari 2024 in het Streeperkruis te Landgraaf, aanvang 11.11 uur

Jeugdprins

Sponsoren