Prins

2020jorunn

Jorunn I Schoonbrood nieuwe jeugdprins van groeët Schaesberg!

Zondag 2 februari 2020 is in het Streeperkruis Jorunn Schoonbrood geproclameerd als de nieuwe jeugdprins Jorunn I van Groeët Schaesberg.

Het comité Sjeeter Kinger Carnaval had weer een geweldig programma samengesteld. Dansmarieke Serrah Hirsch opende de middag met een geweldige dans. De middag stond in het teken van 3×11 Sjeeter Kinger Comite . Hiervoor werden aan diverse mensen een speciale orde uitgereikt door Jayden I. De eerste heeft Jo Driessen hem mogen ontvangen, voor het vele werk die hij voor het kindercarnaval heeft gedaan .

Hierna moest jeugdprins Jayden I zijn regeringsjaar beëindigen. Jeugdprins Jayden I heeft met zijn oud prins Mathijs en Ron I een geweldige tijd gehad en ontelbare activiteiten bezocht waar hij altijd voorop ging. D’r Schaesbergse Vasteloavends Verein en het comite is beide ouders veel dank verschuldigd voor het mogelijk maken van deze ambassadeur voor het kindercarnaval. oud jeugdprins Jayden is toegetreden tot het gilde van oud jeugdprinsen. Hierna was een optreden Kelly Limpens en het duo Niels en Kay, gevolgd door een surprise act ,de alom bekende Parkstad Jödler stonden na lange afwezigheid weer op de planken en zorgden voor veel sfeer en stemming.

De spanning werd voelbaar en na een geweldige proclamatie act van de oud jeugdprinsen stond Jorunn Schoonbrood op het podium. Jorunn I is geboren op 24-4-2008 en zijn ouders zijn Janine en Rico Schoonbrood. Hij heeft een zusje Ilvy 8 jaar. Jorunn I zit op de Schatgraver. Zijn grote hobby is voetballen bij vv Schaesberg , ook is hij graag bezig met de hond ,en ravotten met oud jeugdprins Jayden. Dit seizoen gaat Jorunn I samen met prins Ron I van Groeët Schaesberg en met zijn grote vriend Jayden ,ze zitten op dezelfde school en bij het voetballen, de carnavalskar trekken in Schaesberg en er buiten,ze hebben er alle drie veel zin in.

Jeugdprins

Sponsoren