D’r Schaesbergse V.V. proclameert geen Sjtadsprins en Jeugdprins in seizoen 2021-2022

Beste carnavalisten,

Covid-19 houdt iedereen dagelijks bezig en is nu bijna niet meer weg te denken binnen onze samenleving.
Dagelijks ervaart iedereen de consequenties die naar aanleiding van Covid-19 worden genomen. Ook wordt op iedereen de maatschappelijke en sociale druk steeds hoger. Iedereen, ook winkels en horeca, vrezen weer voor de verdere maatregelen die worden ingevoerd.

Ook de druk op de gezondheidszorg neemt flink toe en is de zorg bijna niet meer op een verantwoorde manier te verlenen.
D’r Schaesbergse Vasteloavends Verein vreest met de komende carnavals activiteiten en mensenmassa’s voor verdere uitbraak van Covid-19 en neemt hiervoor zijn verantwoordelijkheid.
Mede door de stijgende aantal besmettingen, de druk op de samenleving en vooral de grote druk op de gezondheidszorg. Heeft D’r Schaebergse Vasteloavends Verein besloten geen Stadsprins en Jeugdprins te proclameren. Alle carnavalsactiviteiten voor het seizoen 2021-2022 zullen tot een minimum beperkt blijven.

Dit moeilijk besluit is genomen na intensief overleg met de Gemeente Landgraaf en de Stuurgroep Carnavalsorganisaties Landgraaf. Zij steunen ons hierin en staan volledig achter dit besluit.

Wij hopen op ieders begrip en medewerking.
Blijf allemaal gezond!