Succesvolle editie Jeugdprins Neudigt Oett… 2020

Afgelopen zondag, 2 februari 2020, werd alweer de nieuwe Jeugdprins van Schaesberg uitgeroepen. En zoals hierbij de traditie geworden is word 1 week later, en wel op zaterdag 8 februari a.s, zijn foto onthuld en toegevoegd aan de Jeugdprinsen galerij, die hangt bij Cafe Het Brandwapen aan de Markt in Schaesberg.

Deze avond begint om 20.00 uur waar de Jeugdprins en de OadJeugdprinsen van D’r Schaesbergse Vasteloavends Verein iedereen van harte welkom zullen heten.

Het Commitee Sjeeter Kingercarnaval, het kindercommitee dat dit jaar haar 3x 11 jarig jubileum viert, werkt net zoals ieder jaar ook nu weer mee. Zij hebben dit jaar niet 1 maar 2 artiesten geregeld voor deze avond. Die artiesten zijn Tessa Schmeets en Isabelle Jennes (beide dames hebben al een keer op voorgaande edities opgetreden) en laten zien wat ‘’Stimmung Maken’’ voor hun betekend!

Ook dit jaar gaan ze weer hun best doen om de zaal op zijn kop te zetten. Verder werken net zoals andere jaren nog andere gasten mee en dat zijn het dansmarietje Vienna Hermans, Sjpasskapel Mit De Moel D’r Aa en natuurlijk onze huis DJ. Maikel. Zoals iedereen kan lezen, een lekker vol programma, waarbij ‘’Sjpas en Plezeer’’ voorop staat.

Deze gezellige avond is voor iedereen vrij toegankelijk (dus geen entree). Uiteraard zal ook de Hoogheid van Groot Schaesberg, Prins Ron I , samen met de leden van D’r SVV van de partij zijn.

Dus niet vergeten; Zaterdag 8 Februari vanaf 20.00 uur Cafe Het Brandwapen op de Markt te Schaesberg.
We hopen dat u te mogen begroeten deze avond.