Wie o Wie weët d’r nuije jeugdprins va groeët Sjaasberg 2020?

Op dit moment beleeft jeugdprins Jayden I van d’r Schaesbergse Vasteloavends Verein de laatste lootjes van zijn regeringsperiode. De SVV en het Comité Sjeeter Kinger Karnaval kunnen terugkijken op een schitterend seizoen samen met Jayden I. Ze willen Jayden I bedanken voor deze mooie tijd. Helaas komt er nu langzaam een einde aan zijn regeringsperiode. Er staat weer een enthousiaste jeugdprins te popelen om geproclameerd te worden.

Op zondag 2 februari 2020 organiseert het Comité Sjeeter Kinger Karnaval een gezellige proclamatiemiddag in samenwerking met D’r Schaesbergse Vasteloavends Verein. Deze gezellige middag barst om 14:00 uur los in de zaal van partycentrum het Streeperkruis. Deze middag staat ook in het teken van 3×11 jaor Sjeeter Kinger Karnaval in d,r Sjeet. Hierbij zal prins van Ron I natuurlijk met spanning wachten tot de nieuwe jeugdprins zich bekend maakt.

Voordat de nieuwe jeugdprins geproclameerd kan worden zal de huidige jeugdprins Jayden I moeten aftreden. Bij dit moeilijk moment zal hij bijgestaan worden door een aantal Oad-Jeugdprinsen die Jayden I zullen installeren tot een waardig Oad-Jeugdprins. Buiten dit iets wat sombere gebeuren zal het programma er verder heel vrolijk aan toe gaan. Een greep uit het bonte programma: er zijn diverse optredens oa. Kelly Limpens ,Niels en Kay en er is een surprise optreden.

Maar het spannendste gedeelte is natuurlijk wanneer tijdens de proclamatieact eindelijk de brandende vraag wordt beantwoord: Wie wordt de nieuwe jeugdprins van Groeët Schaesberg 2020 ?

Partycentra Het Streeperkruis, Streeperstraat 66 Schaesberg. Aanvang 14:00, zaal open 13:00. Gratis entree